Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук
Banner
Машина для різання кульових штампів

Машина для різання кульових штампів

Опис

Що стосується кулькових виробів, зазвичай вибирайте автоматичну подачу рулоном, що подорожує головкою, відрізною машиною, автоматичну подачу затискачами, мандруючи машиною для різання головки, або поворотною машиною для різання головки, що рухається, і т. Д. Взагалі не потрібно великого тиску для багаторазового різання одношаровий матеріал для футболу, баскетболу, тенісного м'яча, волейболу тощо.

Share:

Вміст_1

Вміст_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Серед відомих виробників машин для різання кульових штампів компанія Shuoying Precision Machinery є конкурентоспроможним постачальником золотистого кульового верстата в Китаї. Ви можете отримати сертифіковану CE продукцію у нас.

Що стосується кулькових виробів, зазвичай вибирайте автоматичну подачу рулоном, що подорожує головкою, відрізною машиною, автоматичну подачу затискачами, мандруючи машиною для різання головки, або поворотною машиною для різання головки, що рухається, і т. Д. Взагалі не потрібно великого тиску для багаторазового різання одношаровий матеріал для футболу, баскетболу, тенісного м'яча, волейболу тощо. Зазвичай необхідний тиск становить 250KN ~ 350KN, тому автоматична гідравлічна машина, що рухається, штампує головку, широко використовується для виробництва м'яча.

1) Автоподача машиною для різання головки штампуючим рулоном

图片 3.png

2) Автомобільна подача затискачами, що подорожує головкою штампувальної машини

图片 4.png


3) Автоматична подача роторної машини для різання головки

图片 5.png