Автоматична пакувальна машина для блістерів

Автоматична пакувальна машина для блістерів
Відомості про продукт

Автоматична пакувальна машина для блістерів

Використання та характеристики  
1. В основному використовується для різання блистерів, штучної шкіри, пластмас, каучуків, нейлону, картону, ламінованих матеріалів, піни та різних синтетичних матеріалів.
2. Система управління ПЛК гарантує легкість експлуатації та масового виробництва.
3. Економія праці: Автоматична машина для різання для ПП Ультразвукова упаковка потребує лише двох робітників для роботи з ним.
4. Маленький двигун, малий масляний насос, електричний та маслозабезпечення. Машина оснащена змащувальною системою для зменшення зносу та збільшення терміну служби.
5. Спеціальна система управління 24V низької потужності.
6. Нижня межа інсульту регулюється схемою затримки з високою точністю, тому вона може робити високоякісні вироби.
7. Продукти різної висоти можуть бути виготовлені в той же час.
8. Вироби спеціальних специфікацій доступні за запитом.

 

Переваги машини   
1. Подвійний соединительний барабан і гідравлічний привід. У всіх рухомих частинах є автоматична система змащення, що збільшує термін служби машини та підвищує точність різання.
2. Верхня прес-панель швидко спадає, і коли вона знаходиться біля ріжучої форми, вона автоматично сповільнюється. Таким чином, верхня і нижня сторони матеріалів навряд чи матимуть різницю в розмірах.
3. Спеціально розроблена машинна конструкція дозволяє уникнути витоку масла.
4. Технологія зберігання енергії маховика допомагає знизити високий тиск, заощаджуючи енергію. Темп нафти не підніметься.
5. Механізм регулювання ходу може легко та точно встановити висоту різання відповідно до різних різальних форм.
6. Основні герметизуючі елементи виконані в Німеччині. Основні гідравлічні частини та електроприлади імпортуються і мають тривалий термін служби.
7. Після високочастотного гасіння оточуюча поверхня циліндрового стержня буде твердо покрита хромом, що збільшує термін служби машини.
8. Гідравлічна система приймає автоматичний циліндр для збільшення швидкості наповнення масла. При роботі він швидко падає, а гідравлічний насос знаходиться в стані розвантаження. Він виробляє менше тепла і може працювати безперервно протягом тривалого часу.

 

Машинні картинки

9.jpg

10.jpg

Серед відомих виробників автоматичних блістерних різальних машин, Shuoying Precision Machinery є конкурентоспроможною автоматичною верстаткою для різання упаковки з блістерів у Китаї. Ви можете отримати сертифікати CE від нас.
Розслідування