Повне автоматичне поверх матеріал різальної машини

Повне автоматичне поверх матеріал різальної машини
Відомості про продукт

І ХАРАКТЕР ВИКОРИСТАННЯ:
Машина широко використовується для різання різних неметалевих матеріалів в таких галузях, як шкіра, пластиковий, пластикові упаковки, тканини, аркушів піни, килими, підлоги і т. д., формуючи різак.
1. механізм подвійний нафти циліндр, точні керівні чотири стовпці та автоматичне балансування стрижень подвійний підключення дають змогу досягти середньої вантажопідйомності різання сили і гарантувати ж різання глибину кожної позиції.
2. Використовуйте PLC комп'ютері сенсорний екран процедури, привод приводним двигуном транспортні системи, застрахувати годування точний діапазон, зі стабільно працює швидкості.
3. бути вирізати подача матеріалу, розряджається все в конвеєрі і розуміють конвеєра в дію безпосередньо матеріал різання.
4. спеціальні налаштування механізм робить коригування подорожі простий і точний у поєднанні з die-різак і різання глибини.
5. коли обробна дошка натиснута вниз зв'язатися катер, провела Автоматична і повільно різання зробити розміром помилки між самий верхній шар і найвища шар cut матеріалів.
6. Центральний нафти автоматичного змащувальні система постачання гарантує термін служби і точність машини.
7. спеціальні специфікації можуть бути замовлення, задоволення потреб різних клієнтів

Машина шоу
Ми відрізняються від інших: гарної якості машини є від гарної якості частини.

Кращий сервіс:
1. у нас професійна команда зробити різні види рол Верстати формувальні для наших клієнтів, з проектування, обробки, монтаж, налагодження, доставки.
2. можна надіслати ваші люди до нас на фабриці. Ми буде навчити їх, як діяти на машині без підготовки звинувачення.
3. фактично theres ще один дешевий і простий спосіб вибрати. Кожна машина листя нашого заводу з однієї книги операцію ручного. Yaou можна прочитати на ручне спочатку і ознайомитися з машини. Потім ми можемо отримати відео-дзвінок і навчити вас он-лайн працюючого з апаратом.
4. Apart зверху навчальний курс, ми надаємо гарантію 1 рік для всіх легко ламаються частиною машини для вільного і цілого життя технічної підтримки.

5.jpg

Якщо будь-які проблеми, що сталося з машини, ми надамо рішення за один раз.
Сподіваюся, що ми могли б встановити безпрограшна ділових стосунків між незабаром майбутнього!


Серед цих відомих повний автоматичний поверх матеріалів різання машина виробників Shuoying точне обладнання є конкурентоспроможною повний автоматичний поверх різка машини Золотий постачальника в Китаї. Ви можете отримати CE сертифікованої продукції від нас.
Розслідування