Машина для різання борошна Yoga Pad Die

Машина для різання борошна Yoga Pad Die
Відомості про продукт

ВИКОРИСТАННЯ І ХАРАКТЕРИ:
1. Машина широко застосовується для різання неметалевих матеріалів у різних галузях промисловості за допомогою різака. Наприклад, шкіра, гума, пластик, пластикова упаковка, текстильні та хімічні волокна тощо.
2. Прийміть подвійний мастильний циліндр, точний механізм подвійного кріплення шатуна, який може гарантувати, що глибина різання в кожному ріжучому положенні однакова.
3. За допомогою спеціального механізму настройки, оснащеного резаком для різання та регулюванням глибини різання, регулювання переміщення є простим та точним.
4. Натискна дошка різання виконує повільну різання, коли вона контактує з різачем, що може призвести до того, що між верхнім шаром і найнижчим шаром різаних матеріалів немає розмірної помилки.
5. Центральна автоматична мастильна система подачі центрального масла гарантує точну точність агрегату і продовжує термін служби машини.
6. Операція економічна та проста, з низьким рівнем несправності, сильною ріжучою здатністю та високою швидкістю різання.
7. Робота з двома руками забезпечує високу безпеку.

 

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ


Максимальна сила різання

200 т

Діапазон регулювання атаки

0-160мм

Діапазон між робочими столами

50-210 мм

Розмір верхньої напірної дошки

1600 * 1100 мм

Розмір нижнього робочого столу

1600 * 1120 мм

Основна потужність двигуна

11кВт

Напруга електричного живлення

як необов'язковий

Тип приводу

гідравлічний

гідравлічне масло

46 # або 68 #

Колір машини

в міру необхідності

4.jpg

2.jpg

НАША КОМПАНІЯ

Цзянсу Shuoying Precision апараті Лтд спеціалізується на виробництві гідравлічних машин різання, машини для різання, машини холодного друку, верстати високошвидкісної нарізки, багатошарові пилки, тиснення машини та іншої точності машини та загальної машини. Наша компанія займає площу 14000 м2, як велике підприємство в цій галузі, у нас є потужна технічна сила, повне виробниче обладнання, приємна обстановка та зручний транспортний стан. Наша компанія розташована в Яньченской міській Даган промисловій зоні провінції Цзянсу, і це місто називається "Китайський машинобудівний центр", який належить Національному центрі концентрації іскровин.

Ласкаво просимо до нашої компанії!


Серед тих, що відомі пробкові йоги-плитки, які виготовляють машини для різання машин, Shuoying Precision Machinery є конкурентною пробкою Yoga Pad die cutting machine золотого постачальника в Китаї. Ви можете отримати сертифікати CE від нас.
Розслідування