Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук
Машина для різання тканини гойдалки

Машина для різання тканини гойдалки

Опис

Машина підходить для різання одношарових або декількох шарів шкіри, пластику, картону, тканини та інших матеріалів шляхом формування різця. Це ідеальне ріжуче пристосування для виготовлення взуття, багажу та багажу, одягу, автомобілів, художніх робіт, упаковки, електроніки та інших галузей промисловості.

Share:

Вміст_1

Вміст_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Використання та характеристики

Машина підходить для різання одношарових або декількох шарів шкіри, пластику, картону, тканини та інших матеріалів шляхом формування різця.
Це ідеальне ріжуче пристосування для виготовлення взуття, багажу та багажу, одягу, автомобілів, художніх робіт, упаковки, електроніки та інших галузей промисловості.

1. Існує два типи режимів різання для вибору. Перший тип - це регулювання малих частот тиску. Другий тип полягає в тому, що різання використовує інтелектуальну функцію проектування зворотного зв'язку без тиску без необхідності встановлення точки різання. Висота фрези не має впливу на різання, і ідеальний ефект різання можна отримати в кожній точці різання.

2. Завдяки подвійній мастильній системі, що підтримує статичний тиск мастильним способом, вертикальна колона робить роботу операторів більш легкою, гнучкою та економною.

3. Основна арматура виготовлена з високоякісних імпортних збірок, які мають такі характеристики, як надійна якість, низький рівень шуму, висока ефективність та економія енергії.

Машина для розрізування макс

220KN

Діапазон регулювання ходу

0-70мм

Діапазон між робочими столами

35-105мм

Розмір маятникової руки

360-430мм

Розмір нижнього робочого столу

900 * 430мм

Потужність двигуна

1,1 кВт

Загальний вимір

900 * 900 * 1350мм

Загальна вага

680кг


Продукція

Будь ласка, зв'яжіться зі мною, якщо вам потрібно робоче відео прес-машини.

Зауваження: ми можемо виготовити машину відповідно до вашого конкретного замовлення, наприклад, кольором, інформацією про двигун, робочим столом тощо.