Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Як Встановлювати висікання Висота і Trial-Розкрий для подорожей Head Press

Apr 07, 2017

Shuoying Precision Machinery рекомендує наступне, як установку висоту висікання і пробну рубку для подорожей головки преса-моделі.

1.Place пластичних різкий майданчик на переміщається голівці пресу worktable.Then місце ножової головки на підставу place.Make ножового штампа в середньому положенні талевою голови.

2. Після запуску machine.turn на комутаторі настройки, після поставити дві кнопки «різання» в той же час руки, голова удару буде ковзати вниз і натисніть на головку cutter.Loosen ручки настройки ходу, ручка буде стороною вниз на lowest.Lock ручки за найнижчою place.Turn від настройки switch.The перфоратора штифта автоматично повертаються назад вгору.

3.Take вниз ножового die.Place матеріали, які будуть вирубувати на пластикову основу plate.Mount ножового die.Simultaneously натисніть два пробивання і різання кнопки на перфоратор штифтом для пробної різання.

4. Вийміть з держака die.If вставок різець плашки в опорну плиту дуже глибокою, обертати тонкої настройки головки clockwise.Then змонтувати різак померти знову для проб cutting.If об'єкт, який буде вирізати в повному обсязі відрізати, обертати тонке налаштування голова проти clockwise.Then змонтувати різак померти знову для пробної різання до об'єкта може бути відрізаний повністю.

5.During операції, якщо перфоратор штифт піднімається занадто high.rotate ручки підйому висоти проти годинникової стрілки так, щоб скоротити непотрібний холостий хід руху і зберегти Робочий time.if ножового штампа не поміщається належним чином або випадок інших надзвичайних ситуацій, будь ласка, швидко натисніть кнопку аварійної зупинки, то перфоратор штифт підніме назад.

6.setting обробки вмирає різець.

7.If у вас ще є які-небудь проблеми .please зв'яжіться з нами.