Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Що вам потрібно Коли Установка висікання машини

Mar 24, 2017

Що вам потрібно , коли встановити висікання машину?

1.First, повинні піклуватися, щоб прочитати керівництво користувача інструкцію перед установкою і використанням висікання machine.Note: Перед будь-якими операціями роботи або технічного обслуговування, машина повинна бути від'єднана від основної лінії електропередачі.

2.TRANSPORT І HANDLING.:the машина поставляється на піддоні і покрита захисною пластиковою плівкою, або у відкритому чи закритому дерев'яному корпусі або лати. Пластикова плівка буде захищати тільки машину від вологи і пилу під час транспортування; вона не може захистити машину від вдаривши під час вантажно-розвантажувальних робіт. Прес кріпляться до піддону або до кліті базі в трьох точках.

3.Machine Перевірка: Для того, щоб перевірити на будь-яких пошкодженнях машина може постраждала під час транспортування, контролювати стан пресів-команди (по крайней мере з зовнішньої сторони) і перевірити наявність будь-яких витоків масла.

Перед підключенням машини до основної лінії, перевірте, що напруга таке ж, як і машини, надрукованій на пластині, прикріпленій до електричної коробці. Якщо напруга або частота відрізняється від основної лінії, запитати поради у виробника або агента з продажу.

догляд 4.Take, щоб перевірити, що внутрішня частина розрізається не містить металеві решітки або аналогічні, які не тільки ушкоджують плашки, але і привести до сильного осколок політати.