Які види висікання машини у взутті промисловості

Як провідна взуття висікання дизайнер машини і виробник, Shuoying машина має розробити три моделі для взуттєвої промисловості:

1.swing рука різання:

13066.png13070.png13075.png

Цей вид різання машини широко використовується в багатьох взуття factories.The гойдатися промінь різання преса також називається поворотний кронштейн для різання преса, яка має гойдання променя або гойдатися head.Just вирізає форми з взуття, використовуючи гострий шматок металу померти.

2.Travelling головка для різання:

13515.png

Пересувна ріжучий головка машина підходить для різання один шару або кілька шарів матеріалу взуття, особливо підходять для різання широких і спіральних матеріалів. Крім того, воно особливо підходить для різання частин, які вимагають невеликих матриць, регулярні різкий і серійного виробництва.

3.Plane різання:

Літак різання з великою різкою ліжку .fast, тиха, простий в експлуатації
Це безпека для працівників два роботи руки азіатських клієнтів switch.Most любить використовувати плоску ріжучу машину для виробництва взуття.

14144.png

Шкіра процесу Товари Виготовлення

Шкіряні вироби використовується як гаманець, сумку карти, гаманець, перевірити папки, ключові випадки, власники карток, сумок та інших дрібних виробів зі шкіри.

1.Die Обріжте шкіру з ріжучої die.There немає висікання преси для шкіри перед тим, працівником потрібно відрізати шкіру з tools.Now шкіри клікер прес виготовлених нами можуть померти вирізати шкіру дуже легко, і це буде набагато швидше, ніж шкіра, шкіра tools.The вирізаної високої якості.
2.Leather і шкіра назад лікування, змащені шкіри з вмістом знову, до тих пір, як звичайна шкіра очистити його.
3.Bonding, склеювання або тимчасова шкіра шкіра подвійного зв'язку.
4.Drilling, склеювання положення першого біта вимагає Шви удар. (Такі, як гаманці, гаманці та інші споруди)
5.Stitching, шиття з голкою і нитка назад і вперед.
6.Trimming, шиття край після першої перевірки, внести зміни для забезпечення послідовного краю.
7.Edge, на корекції краю акуратно пофарбовані шкіру, масло.