Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Напрямок розвитку різальної машини

Jun 08, 2017

Різальна машина широко використовується, принцип роботи не складний, технологія вирубки різання полягає в основному в використанні різального ножа, сталевого ножа, металевої форми, сталевого дроту, через відбиток, щоб нанести певний тиск, в певну форму . Якщо вся друкована продукція буде натиснута на єдиний графічний продукт, що називається "різання"; Якщо використання сталевого дроту у друкованому матеріалі на слідів слідів маркувальних знаків, що називаються відступів; Якщо використання інь і ян двох шаблонів, що підігріваються до певної температури, надруковані на поверхні друкованого матеріалу з тривимірним ефектом шаблону або шрифту, називається бронзуванням; Якщо основний матеріал на іншій підкладці називається пастою; За винятком решти оригінальної частини продукту для відходів.

1. Традиційні наклейки друкарських верстатів з виробництва торговельних марок. Виробництво в складні часи, скорочення виробництва та продажів з кожним роком. Причиною є те, що виробництво високотехнологічних виробів - одного з високоефективних друкарських верстатів з поворотним типом і флексографічних друкарських верстатів - збільшується завдяки друку, і навіть обсяги виробництва кругової прес-резки значно вищі, ніж періодичне друкування, Die - відставання від виробничого обладнання.

2. Круглий тиск круглого різання дроту буде найбільшою партією друкованих упаковочних виробів, найкращим способом вмирати. Був використаний для виробничих ліній флексографічного друку, формує друкарські верстати, гофрований друк для розрізання різальних машин, друкарські печатки для торговельних марок з ротаційними наклейками, виробничі лінії для різання глибокого друку, такі як сполучні друкарські та пакувальне обладнання. З розвитком технології друку, особливо рівня обробки циркулярного різального барабану, діапазон застосування кругової штампування буде ширшим, а ефективність виробництва різання буде ще більше покращена.

3. За швидким розвитком галузі друку та упаковки масштаби підприємств розширюються. Автоматичний сплайсинг на ринку різання машин для різання буде продовжувати розширюватися. На відміну від цього, напівавтоматичний плоский умиратий ринок зрізання машин збуту буде ще більше зменшуватися, на додаток до низької продуктивності, трудомісткості оператора та інших причин, безпека є бідною, схильні до нещасних випадків, пов'язаних з недоліками головної дорожньої причини. Однак, завдяки масштабам галузі друку та упаковки Китаю, розрив між розміром цього пристрою матиме певний ринок, він все одно відіграватиме роль.