Автоматичне подавання різальної машини - це таке комплексне обладнання

Завдяки поліпшенню технології друку, автоматичне подавання різальної машини в нашому житті відіграє все більш і більш важливу роль, автоматична подача різання машина є основною силою обробки обладнання, при поліграфічній промисловості продовжує зростати і розвиватися, Різання Попит на операції також зростає, тому ми повинні приділяти пильну увагу роботі обладнання, своєчасному виявленню проблем і вирішенню проблеми. Тоді автоматичне подавання різання машини в роботі, яка проблема, ми повинні звернути на це особливу увагу?

Під час експлуатації обладнання нам необхідно своєчасно перевірити обертання деталей, якщо це ненормальне, слід негайно вимкнути, щоб перевірити та відрегулювати ліквідацію ненормального звуку, а потім виробництва.

Папір, головним чином, є проблемою автоматичного подавання різальної машини перед тим, як потрібно перевірити, чи папір відповідає вимогам процесу, чи є помилка в межах допустимого діапазону.

Оператори повинні бути професіоналами, непрацюючий персонал не повинен керувати обладнанням, щоб уникнути нещасних випадків.

Автоматична подача різальної машини таке комплексне обладнання, яке повинно мати багато кріпильних елементів, таких як сталеві гвинти, не затягуючи слова, призведе до пошкодження крайів зносу або паперу та т. Д .; Призначення формового ножа, якщо не буде міцним, призведе до процесу падіння.

Залізна тарілка, для чого слід перевіряти місце, часто потребують пальпати знаки, якщо сторонні тіла повинні бути негайно видалені.

Необхідно регулярно встановлювати мастило для роботи обладнання, регулярно перевіряти, чи є вільні шурупи, страховий перемикач чутливий.

З 2002 року Китай став найбільшим споживачем верстатів по всьому світу. Структурна структура промисловості Китаю з розвитком промисловості автоматизації продовжує корегувати, прогрес у технології вирубки машин також прискорив реалізацію сталого розвитку нового шляху до індустріалізації. Завдяки високій точності та ефективності верстатів, у 2013 році китайські верстати з ЧПУ стануть новими. В даний час більшість верстатів, що використовуються в нашій країні, є звичайними верстатами. Кількість звичайних верстатів є величезним, і проблеми безпеки виділені. Тому питання безпеки стають основною перешкодою для її розвитку. Підвищити рівень безпеки, підвищити якість техніки безпеки, вирішити проблему низького ступеня виявлення НР, частого травмування персоналу, низького рівня безпеки, ефективності виробництва не є високою проблемою. Після завершення верстатів з ЧПУ, може значно підвищити ефективність обробки та автоматизацію, інтелектуальну ступінь. Знизити можливість контакту оператора з небезпечними деталями; Операційна система та операційна інтерфейс все більше і більше ергономічних вимог, можуть ефективно зменшити частоту помилок оператора, зменшити аварію, спричинену аварією.