Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Підказки щодо автоматичного подавання різальних машин

Jul 03, 2017

Прецизійне регулювання, армована автоматичною подачею машиною для автоматичного подавання, полягає в тому, щоб забезпечити точність точного попереднього визначення точності ключових параметрів, регулювати точність регулювання, що задіяна у багатьох факторах, деякі оператори часто використовують тільки Система доінспекції, цей метод є ненауковим. Незважаючи на те, що система попередньої перевірки може уникнути наявності паперу, папір для зчеплення зубчастих рядів, викликаний ненадійним нахилом паперу та іншими проблемами, але якщо ви хочете дійсно відрегулювати точність системи через систему, діаметр зонда повинен бути налаштований Від приблизно 1 мм до 0,1 мм. Від точності сигналізації, той факт, що це не може бути досягнуто. Тому слід враховувати тиск ролика, час паперу, регулювання сторони та інші фактори, точність регулювання, щоб пристосуватися до найкращого стану.

Для деякого оператора дуже важливо вимкнути цю функцію виявлення для листової автоматичної подачі різальної машини, що є надзвичайно небезпечним. Якщо натискання - виявлення нормальної та невизначеної паперу, то після того, як натиснете департамент паперу на забивку паперу, миттєво накладемо кілька шарів паперу, призведе до автомобільної аварії, пошкодження обладнання, а аварія буде дуже важкою мати справу з.

Регулярна заміна мастильних матеріалів, фірмові одношарові автоматичні подачі різальних машин, заводські документи - це дуже строгий цикл масла циклу, різні частини обладнання, необхідні бренди, моделі масла, особливо заміни циклу мастильного масла. Взагалі, основні підприємства бізнесу відповідно до вимог бренду, моделі купувати мастильні матеріали, але ненавмисне на регулярній заміні мастильних матеріалів. Багато обладнання для управління змащенням персоналу при заміні масляного циклу наближається, побачити, що мастило в паливному баці все ще дуже чітке, з огляду на вартість витрат, відмовитися від заміни планів нових мастил, дозволити обладнання продовжувати працювати.