Різка машини різання швидкість

З сучасним обладнанням, технікою обробки розвитку промисловості, для постійного покращення якості і точність різання, для поліпшення ефективності виробництва, скоротити витрати виробництва висока інтелектуальні та автоматичного різання функція вимогою також є збільшення. Розвиток верстатів з ЧПК повинні відповідати вимогам сучасного механообробки. Катер поділяється на полум'я різак, плазмова різка машини, лазерна різка машини, різання водою, і т. д. Лазерна різка машини є найбільш ефективним, різання точністю і різання товщиною цілому невеликі. Різання швидкість плазмова різка машини також дуже швидко, і ріжучої поверхні має певні схилу. Полум'я різальної машини спрямована на важких вуглецевої сталі матеріалу. Лазерна різка машини є найбільш ефективним, різання точністю і різання товщиною цілому невеликі.

Область застосування

Різка машини використовуються з металу і неметалевих галузей промисловості, в цілому, порівняння неметалічних промисловості пункти ретельно, як тесаного каменю, камінь різальної машини, вода різальної машини, побачив різак, вирізати тканина Дінтем пластику, хімічні волокна з лазерним Різка машини, лезо різальної машини, різання металевих матеріалів має полум'я різальної машини, плазмова різка машини, полум'я різальної машини, різка машини з ЧПУ всередині і ручний два види великий, Категорія експлуатації, невеликий спортивний автомобіль, перев'язки, чисте Ручний, з ЧПУ, портальних верстатів з ЧПУ, консольні типу ЧПУ різальної машини, настільних різальної машини з ЧПУ, interfingering лінії електропередач nc різець і так далі!

вартість

Найдорожчий лазерна різка машини, а також є свого роду високотехнологічних точністю і найбільш ефективним різання обладнання, вода ножем різальної машини, полум'я різальної машини знову витрати є відносно низьким, плазмового різання машина використання найнижча вартість (шт.)

Лінії верхньої порожнистої скла або поліпшити різноманітні виробництва, ми будемо вибирати на автоматичних спеціальних склорізи, але у придбанні наступні пункти:

Точність різання і.

Це взагалі потрібно бути до 0,5 мм для будівельної промисловості класу; Однак, вимога для автомобільної відбивача є нижче 0. Olmm. Техніка виробниками, щоб забезпечити точність, як правило, в плюс-мінус 0. 2 мм, але вона не може переглянути вступ продуктам, світло повинні мати повне, коли прийняття тест різання точність програми, для вимірювання точності фактичного різання виробів, ми зазвичай десятка випробування зразків поверхні. Шляхом тестування, ми можемо повністю усвідомити площинність резочный платформи та системи контролю, керування синхронізацією.

2. різання швидкість

На тому припущенні, зустрінуться різання точністю, можна говорити про швидкість через декілька хвилин різання платформи, з його очі найвищу швидкість, важко визначити, чи ми різка машини стежний привод з моделювання програмного забезпечення функції для перевірки можна використовувати чи оборотів мотора досягти найвищих. Не вирізати швидкості різання, збільшити додаванням та зменшення швидкості. Осями може бути перевірена окремо і одночасно.

3. Автоматична набірний оптимізації функція

Там в кінці різальної машини, розглянути обробки вартості та обсягу особливістю твір, взагалі не високо освічені люди висохнути, яка вимагає різання машина операція є простим і легко зрозуміти, не надто складними, в іншому випадку буде великий доступним машини не міг дозволити собі незручне становище. Рекомендовано, щоб посильні уникаючи дефект, бо внутрішнього щита скла іноді має дефектної продукції. Бібліотека графа особливий тип розрізу повинні бути більш гнучкими, повинні зробити графік CAD, щоб мати можливість брати участь в макеті.

4. технічне обслуговування є зручним

Я / 0 і механічних датчиків на сигнал не обладнані занадто багато, непотрібних перемикач і лампа менш наскільки це можливо, тому, що один раз на або механічний пристрій з ладу вплине різальної машини, використання компонент протоколів імовірність помилок є низький , менше проводка знаходиться менш, легко знайти несправність і замінити частин, найкраще коду для налагодження на екрані всі I / 0 сигналу держави. Витрати на технічне обслуговування є важливим чинником, що необхідно враховувати при купівлі машини.

5. енергозбереження

Так само різання розмір вимог може бути завершена різання можливості споживання енергії може принести багато переваг для підприємства. Одна – охорони навколишнього середовища та економії енергії. Другий спосіб зберегти щоденні витрати компанії.