Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Машина для різання для широкого спектра застосувань

May 26, 2017

Машина для зрізання різання в значний внесок у прогрес людини, з швидким розвитком науки і техніки, у багатьох пост-індійських різновидах обладнання, китайський технологія вирубки різання машин і промисловості досягла високого рівня, основні ознаки в наступних аспектах :

По-перше, скорочення імпорту скоротилося, експорт продовжує зростати. За даними митної статистики: імпорт формованого лиття в 2002 році склав 461, 25,219 млн. Дол. США; Імпорт в 2004 році - 455 одиниць, 26.028 млн. Дол. США; 2004 1-3 квартал імпорт 213 одиниць, 17,151 млн. Дол. США; Очікується, що тенденції імпорту протягом року зменшиться. Експорт у 2007 році - 765 одиниць, 1086,1 млн. Доларів США; Експорт у 2003 році 1066 одиниць, 13,893 млн. Дол. США; 2004 рік з 1 по 3 квартал експортує 958 одиниць, 15,591 мільйона доларів США, як очікується, експортуватимуться протягом усього року минулого року.

По-друге, різновиди машини для різання пилок для задоволення основних потреб вітчизняної поліграфічної та пакувальної промисловості. Китаю вдалося виготовити, в тому числі автоматичне вирівнювання верстатів для різання, у тому числі торгова марка Die Cutting Machine, наклейки з торговою маркою Die Cutting Machine, круглого тиску Die Cutting Machine, круглого тиску Die Cutting Machine, Flat Die Die Cutting Machine та інші продукти, були в змозі Для виготовлення лінійних пристроїв для різання ліній зв'язку, таких як: флексографічні друкарські машини, граверні друкарські машини, наклейки друкарські машини, гофровані друкарські шліфувальні верстати та інше обладнання.

Різальна машина широко використовується, принцип роботи не складний, технологія вирубки різання полягає в основному в використанні різального ножа, сталевого ножа, металевої форми, сталевого дроту, через відбиток, щоб нанести певний тиск, в певну форму . Якщо вся друкована продукція буде натиснута на єдиний графічний продукт, що називається "різання"; Якщо використання сталевого дроту у друкованому матеріалі на слідів слідів маркувальних знаків, що називаються відступів; Якщо використання інь і ян двох шаблонів, що підігріваються до певної температури, надруковані на поверхні друкованого матеріалу з тривимірним ефектом шаблону або шрифту, називається бронзуванням; Якщо основний матеріал на іншій підкладці називається пастою; За винятком решти оригінальної частини продукту для відходів.

Напрямок розвитку машини різання

1. Традиційні наклейки друкарських верстатів з виробництва торговельних марок. Виробництво в складні часи, скорочення виробництва та продажів з кожним роком. Причиною є те, що виробництво високотехнологічних виробів - одного з високоефективних друкарських верстатів з поворотним типом і флексографічних друкарських верстатів - збільшується завдяки друку, і навіть обсяги виробництва кругової прес-резки значно вищі, ніж періодичне друкування, Die - відставання від виробничого обладнання.

2. Круглий тиск круглого різання дроту буде найбільшою партією друкованих упаковочних виробів, найкращим способом вмирати. Був використаний для виробничих ліній флексографічного друку, формує друкарські верстати, гофрований друк для розрізання різальних машин, друкарські печатки для торговельних марок з ротаційними наклейками, виробничі лінії для різання глибокого друку, такі як сполучні друкарські та пакувальне обладнання. З розвитком технології друку, особливо рівня обробки циркулярного різального барабану, діапазон застосування кругової штампування буде ширшим, а ефективність виробництва різання буде ще більше покращена.

3. За швидким розвитком галузі друку та упаковки масштаби підприємств розширюються. Автоматичний сплайсинг на ринку різання машин для різання буде продовжувати розширюватися. На відміну від цього, напівавтоматичний плоский умиратий ринок зрізання машин збуту буде ще більше зменшуватися, на додаток до низької продуктивності, трудомісткості оператора та інших причин, безпека є бідною, схильні до нещасних випадків, пов'язаних з недоліками головної дорожньої причини. Однак, завдяки масштабам галузі друку та упаковки Китаю, розрив між розміром цього пристрою матиме певний ринок, він все одно відіграватиме роль.