Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Die різальної машини повинні звернути увагу і зробити це самотужки сім основних

Jul 03, 2017

По-перше, устаткування частин якість і складання точність обробки

Обмежені технічного рівня виробництва вітчизняних машин, померти різальної машини, багатьох частинах грубої обробки. Наприклад, періодичні механізм і основний привід системи і ланцюга між відповідності та точність виготовлення безпосередньо впливати на швидкість машини, якщо точність Асамблеї впливає на точність померти і викликати шум. Іншим прикладом є механізмом тиску лікоть бар і рухомого платформи для визначення розрив є необгрунтованим, буде викликати вібрації, впливають на швидкість і точність.

По-друге, періодичні установ, ланцюги і годування зубів

Сплощені померти різальної машини використовувати рівних індексування cam механізм, фігура cam є розумні є ключовим. Ланцюг герметичність помірні, дуже туго або занадто вільно буде впливати на точність померти. Плоский тиск померти різальної машини годувати папір в основному є твердою, але в швидкісний рух ще легко до деформації, вимушену зупинку інерції. Високою твердістю гарні зуби і світла ваги, кут і тиск, розмір помірний.

По-третє, система передачі

Поточний die їзди основний привід Рухомий двигуна і черв'ячних передач. Черв'як передач в основному гвинтовий зубів, варто зазначити, що коли Черв'ячні колеса та черв'як спорядження в суб раунді, зуби і зуби між розміром негативну реакцію є відповідні. На негативну реакцію занадто великий, черв'ячних передач не гладкою; негативну реакцію занадто малий, не сприяє потік мастильних матеріалів. Існує кутом ірраціональних тиск вплине гладкість передачі.

Чотири висікання версії, висікання ножа і гумові

Ці три основні частини висікання, вони є безпосередньо пов'язані з якістю висікання. Пластина вимагає рівномірна щільність, легка вага, високою твердістю, хороший гнучкість, піддатливість обробці, гладкий, сильний, ніж лінія вбудовані після стабільність і вони можуть бути замінені кілька разів. Ножем краю до різких, висоту ножа і великий ніж малі згинання. Гумові бар твердість повинні помірної, можна не Стисніть до спортбайків не може стійкості є недостатнім.

П'ятий, швидкість подачі і позиціонування механізм

В даний час часто використовуваним методом безперервній подачі, тобто, стійка аркуш і назад шматок паперу завжди перекриватися. Цей метод Гладкий, швидко, але швидким рухом паперу на позиціонування попередньо регулювання мають великий вплив, паперу після сили опресування або відмов, в результаті чого позиціонування не допускаються. Ідеальний Die різальної машини повинні забезпечити, щоб померти різання швидкість в той же час, статті про кормових платформу якомога нижчою.

Шість, ланцюг керівництво

Роль керівництво залізничних у позиціонуванні і контролю ланцюга. Товщина залізничних керівництво має бути підходящим і можуть бути вбудовані в ланцюжку. Відстань між верхньою та нижньою рейками необхідно забезпечити відображення мережу через гладкою, занадто малий, щоб збільшити трансмісія опору; занадто великої мережі легко перемогти. Траєкторії керівництво залізничних і Довжина ланцюга також мають певний вплив на продуктивність машини.

Сім, тиск установ

Найбільш важливий пристрій померти різальної машини є тиск застосування механізму. На сьогоднішній день найбільш поширених механізм подвійний лікоть бар, crank обертає один тиждень, це робить активну платформи двічі, щоб досягти найвищих позицій межа. Для того, щоб забезпечити якість різання померти, весь платформа може бути примушений навіть тоді, коли під тиском. Так що робочу поверхню верхнього та нижнього платформ повинні бути паралельні. Якщо дизайн є необгрунтованим призведе до нерівномірного тиску, порожні подорожі завеликий.