Як працює машина холодного друку?

Машина Cold Press, ми знаходимося в повсякденному житті, робота найчастіше використовується, але не всі знають про "гідравлічний прес" чи знати? Машина Cold Press працює у формі приблизно точок: гвинтовий тип, гідравлічний тип. Загальний гідравлічний холодний прес машини продуктивності в усіх аспектах краще. Гідравлічний холодний прес машина Робочий шум невеликий, швидка швидкість підйому. Основні компоненти гідравлічного холодного пресу машини головним чином: гідравлічна система, електрична система управління, напірна плита і склад тіла.

Основна структура гідравлічного холодного пресу машини

Головним чином: гідравлічна система, електрична система управління, напірна плита та композиція тіла.

Гідравлічна система: складається з циліндра, паливного бака, масляного насоса, двигуна масляного насоса, блок керування клапаном і манометр. Резервуар наповнений мастилом, який перекачується масляним насосом для керування насосним маслом. Масло надсилається в циліндр, підключивши трубку до роботи циліндра. Рельєфний клапан може зробити прес в процесі екструзії, щоб виробляти зворотний тиск, відігравати гладку роль, електромагнітну кулю. Клапан використовується для підтримки тиску, встановленого системою, а манометр використовується для демонстрації тиску.

Електрична система управління: в основному, основна ланцюг і ланцюг управління, схема з використанням автоматичних вимикачів, запобіжників, контактор змінного струму на пресовому двигуні, електромагнітний клапан, такий як перевантаження, коротке замикання, втрата тиску та захист від напруги.

Механізм балансування кулачкового стану: в основному балансирувальною стійкою, підйомним механізмом, обертовим валом. Фіксована обертальна несуча композиція, ліва і права двома збалансованими стійками, встановленими на фюзеляжі. Два кінці обертання вала закріплені піднімальними механізмами. Обидва кінці обертання вала оснащені підшипниками, щоб гнучко обертати обертальний вал. Коли підйомна плита піднімається, підйомник не балансує стійку? Поверніть так, щоб тискова пластина в процесі підйому завжди була збалансованою.

Плетені: складається з верхньої валиці і нижньої валиці. Верхня і нижня валик - це зварні профілі та сталеві плити, робоча площина середнім фрезерним верстатом із великого фрезерного верстата, що забезпечує гладкий і плавний робочий планшет. Верхня напірна плита з'єднана з циліндричною штангою циліндра, а підйом та опускання напірної пластини здійснюється шляхом підйому та опускання циліндра. Під тиском пластини безпосередньо приварені до основи фюзеляжу. Закріплення всієї структури.

Фюзеляж: зварний з пластинчастою сталі, компактна конструкція, хороша міцність.