Введення в експлуатацію трьох типів різальної машини

Сьогодні, Xiaobian з вами на ринку загальної машини різання має три категорії: плоский тиск різання машина, плоско-Die Die-різання машини і круглий тиск круглий машини різання.

Котрий ми всі знаємо що три виду машини різання що різновид ринку є більш великий? Це плоский механічний верстат для верстатобудування, який використовується для зрізання тиску, порівняно з іншою машиною для різання з простою структурою, легким обслуговуванням, легкою експлуатацією, легко замінити насадку для різання відрізків, підходить для різних ваг листів, прес-форм. Точність різання та Ряд переваг, тому він має широкий спектр ринків.

Але його недоліки також очевидні, наприклад, він вимагає великого робочого тиску, що призводить до трудової інтенсивності, низької ефективності виробництва. Це широкий спектр застосувань, придатний для складання коробки, пакувальних картонних коробів, обробки відбивних штампів з гофрованого картону. \

Наступна невелика серія з вами на рівному тиску круглої машини різання: плоскорізальна машина для різання основному з ранньої вертикальної друкарської машини Heidelberg з перетворення, її переваги очевидні: завдяки своїй роботі це лінія Контакт, машина в Вирубка має лише невеликий тиск, тому навантаження машини є відносно стабільним.

Недоліком є те, що завдяки тому, що машина для різання та прес-ролик легко прокатуються і зміщуються, діапазон застосування є відносно вузьким. Він, як правило, підходить для різання картону з масою менше 400 г / м2, і особливо підходить для різання паперу та гальванізації алюмінієвої фольги. У паперовому процесі різання, слід звернути увагу на напрям паперового волокна, загальний повинен бути паралельним валику в осьовому напрямку, в іншому випадку це призведе до серйозного явища розтягування паперу.

Остаточна невелика серія з вами на круглому тиску круглої машини різання: круглою тиском різальної машини є безперервна робота барабана, тому його ефективність роботи по відношенню до інших машин різання є найвищою, особливо підходить для масового виробництва, але це Саме завдяки своїй швидкості різання, в результаті чого іноді неможливо гарантувати необхідну точність різання. Це таке ж, як круговий тиск різальної машини, використання принципу лінійного контакту для завершення процесу формування, тому в машині для різання є невеликий тиск, а розподіл тиску є більш однорідним, тому навантаження машини є відносно стабільним.

Але версія верстата зрізу машини вигнута на вигнутий поверхні, тому в пластині та пластині на більш громіздких, технічна складність є відносно великою, вартість пластини є відносно високою, кругле тиск круглий різальний верстат вимагає Die Cutting Machine, ніж Flat Die - роздрібна версія вартістю від 25 до 100% вище. Круглий тиск круглої машини для різання головним чином використовується для різання гофрованих виробів та виготовлення товарних знаків в режимі онлайн, у той час як поточна частка ринку дуже низька.

Вищезгаданий є плоский тиск Die Cutting Machine, плоский тиск Die Cutting Machine і круглий тиск круглої різальної машини три типи Die Cutting Machine короткий вступ, сподіваючись принести вам допомогу.