Вступ до факторів різальної машини

Яка машина для різання?

1, кругловий тиск Die Cutting Machine

Ролик еквівалентний вражаючому циліндру, тиску різання; Інша форма роликового ножа. Роликовий ножик має дві основні категорії дерева та металу, колишній, переважно, зрізний дуже товстий гофрований картон, що має хімічну корозію або електронну гравірувальну обробку металевого барабанного ножа, головним чином для самоклеючих етикеток та різання товарних знаків. Там Також металевий роликовий ніж, головним чином використовується в високоякісних довготривалих виробах, використовуючи розмотувальний або зсувний тип.

2, кругловий тиск різальної машини

Круглий тиск Die Cutting Machine у застосуванні ринку рідко, немає професійного виробника, тут не повторюйте їх.

3, плоский тиск Die Cutting Machine

Flat Die Cutting Machine в даний час є найбільш широко використовуваним найбільш поширеним типом, але також і більшість вітчизняних та зарубіжних моделей.

1, різальна машина для ріжучої машини, якщо форма комплексу або розташована з великою кількістю живих частин, а точка різання - дуже мала, дуже мало, її можна легко придумати під час версії. У цьому пункті слід доцільно збільшити кількість точок, якщо це можливо, повинна бути довжина заготовки та напрямок паперу, щоб зберігати постійність.

2, якщо верстат пружної пружної стрічки (або губки) занадто м'який, він не зможе успішно відбити папір, також може призвести до втрати версії. У цей час слід використовувати високу твердість, хорошу еластичність високоякісної пружної стрічки (або губки).

3, тиск рядок занадто рано, щоб почати невелику версію з важливих причин. Після різання нарізання, коли рухома платформа знижується, хоча папір є пружною стрічкою (губкою) від ножової лінії, а тому, що пружна стрічка (губка), як правило, вище ніж лінія ножа від 2 до 3 мм, на цей раз, якщо Смужковий ряд. Почніть рух, оскільки завдяки пружній стрічці (губці) все ще буде натискати папір на підрізний підлогу і легко розірвати папір, викликаний вільною версією. У цьому місці повинен бути розривний переривчастий механізм та манжета муфти головного колеса для регулювання рухомої платформи від верхньої мертвої точки внизу від 7 до 8 мм (гофрований різання, коли різання має бути від 10 до 15 мм), рядок тиску почав рухатися .