Тенденція розвитку енергозберігаючого контролю для гідравлічного різання

Тенденція розвитку енергозберігаючого управління для гідравлічного різання машини.

У сфері гідравлічного різання машина ціль управління енергозбереженням полягає не тільки в підвищенні ефективності використання палива, але й в досягненні ряду ефектів, які зменшують вартість використання. Згідно з даними, майже 40% відмовок машинобудування надходить з гідравлічної системи, і близько 15% відмови походить від двигуна. Технологія енергозбереження може покращити коефіцієнт використання потужності двигуна, знизити втрати гідравлічної енергії, енергосистеми та завантажувати потрібну потужність для кращої відповідності, зменшити інтенсивність роботи двигуна та гідравлічних компонентів, підвищити надійність обладнання в вживанні.

З розвитком вітчизняного та зарубіжного розвитку, енергозберігаюче управління гідравлічним різанням машини має такі тенденції:

1) пропорційний контроль електрогідравлічного регулювання відношення був застосований до машинобудування з початку 1980-х років і широко використовувався в машинах для гідравлічного різання. Електрогідравлічні пропорційні технології, що використовуються в машинобудуванні, можуть зберегти складну, велику гідравлічну лінію передачі сигналу, гідравлічні параметри передачі сигналу електроенергії, не тільки зможуть пришвидшити реакцію системи, а також зробити все зручне та гнучке керування системою гідравлічного різання. Після вступу 90-х років, з розвитком комп'ютерної техніки, електрогідравлічний пропорційний контроль додаткового «інтелектуального», електрогідравлічного пропорційного насоса і застосування пропорційного клапана зростає, таким чином, з'явилася «розумна гідравлічна машина для різання». Що в основному втілюються в наступні аспекти: насамперед, комп'ютери можуть автоматично контролювати гідравлічну систему та параметри роботи дизельного двигуна, такі як тиск, швидкість обертання дизельного двигуна, відповідно до цих параметрів, і може автоматично контролювати всю гідравлічну різалку Система переміщення працює в умовах високої ефективності та енергозбереження. По-друге, він може завершити деяку напівавтоматичну роботу, таку як плоский, нахил тощо, щоб зменшити рівень кваліфікації водія, але якість роботи може бути значно покращено . По-третє, діагностика несправностей може бути зроблена відповідно до визначених експлуатаційних параметрів, щоб полегшити підтримку Hydraulic Die Cutt Машина. Продуктивність машини гідравлічного різання була значно покращена.

2) дизельний двигун управління електричним розпиленням знаходиться в традиційному механічному регулюючому швидкість дизельного двигуна, циркулююча подача масла насосу подачі палива та раннього кута вдування масла впливають на швидкість обертання, що робить продуктивність дизельного двигуна Важко покращитись далі. Після застосування на керуванні двигуном дизельного двигуна, можна зробити цикл насоса циліндра та впорскування пального. Кут більше не впливає на швидкість обертання, таким чином, гідравлічна машина різання може працювати у найкращому стані та прискорює швидкість реакції. Розробка дизельного електричного контрольного розпилювача є важливою частиною для підвищення енергоефективності гідравлічного різання.

3) з 1970-х років система контролю чутливості до навантаження продовжуватиме розвивати контроль над навантаженням, а виробники гідравлічних компонентів машинобудування випустили серію суміжних продуктів. Система має хорошу енергоефективність та маневреність, і навіть некваліфіковані водії можуть швидко адаптуватися. Пропорційний розподільний клапан додатково пропагував технологію визначення навантаження при застосуванні гідравлічного різального верстата, зробив маневреність для покращення гідравлічного різального верстата, вирішення західних країн через брак кваліфікованого водія. Тому потреба в регулюванні навантаження гідравлічної різальної машини в розвинених країнах буде рости далі.

4) Шість багатоходових клапанів продовжує існувати Хоча система чутливості до навантаження на чотиристоронній системі може забезпечити точність роботи, але не всі ситуації вимагають точної роботи, а кваліфіковані водії можуть також використовувати гідравлічну машину для вимірювання навантаження для точної роботи. Що більш важливо, висока ціна системи датчиків навантаження обмежує її застосування у країнах, що розвиваються. В даний час, багато всесвітньо відомих виробників гідравлічних різальних машин, їхні продукти використовують чотиристоронній контроль клапана з навантаженням, що визначає гідравлічну машину для різання, використовували шість гідравлічних систем клапана, такі як потік позитивного та негативного регулювання потоку гідравлічних Машина для різання. Зрілі технології виробництва та низькі ціни дозволять шестисторонньому багатоканальному клапану продовжувати працювати.

5) для подальшого вдосконалення керування клапанами та управління енергозбереженням у шести загальних багатоходових клапанах у гідравлічній системі, до цих пір можна поліпшити багато місць, таких як маневреність, енергозбереження, оскільки фабрика гідравлічного різального машини все ще У навчанні за кордоном.

6) багатофункціональна комбінація для підвищення продуктивності гідравлічного різання машини, комбінація різних енергозберігаючих заходів буде більш широкою. У попередній системі гідравлічний насос був інтегрований з багатьма функціями, але через обмеження різних умов, не більше трьох. Як показано на малюнку 14 гідравлічного насоса, інтегрований тиск відрізаний, це регулювання потоку та функція обмеження потужності, відносно популярні на ринку в даний час всі види гідравлічного насоса принципової діаграми, а також має різні функції інтегровані. З розвитком гідравлічних технологій, можна інтегрувати більше функцій на насос.

7) змінний контроль параметрів для кращої адаптації до всіх типів вимог до завантаження гідравлічних машин для різання машин, у випадках динамічної системи деяких компонентів внутрішнього контролю більше не буде встановленими параметрами фіксованого значення, але може працювати з гідравлічним різанням Конкретна ситуація та зміна. Наприклад, у виробництві серії EX Hitachi будівельна машина Hydraulic Die Cutting Machine, клапан зондування клапана, встановлений компенсатор тиску компенсатор перепад тиску може змінюватися в залежності від робочого стану, підвищив пристосованість роботи гідравлічної різальної машини. Можна передбачити, що в майбутньому потужність системи гідравлічного різання машини може регулювати більшу кількість параметрів керування, що робить гідравлічний різальний верстат більш ефективним та простішим у роботі.

8) насос - керування відповідністю двигуна буде далі "інтелектуальним" за допомогою технології керування комп'ютером, насос і керування відповідністю двигуна надалі реалізують "інтелектуальний", комбінація між цими двома буде більш тісно, для реалізації інтеграції керування . У цьому контролі контролер може відповідно до зміни робочих умов, автоматично регулювати гідравлічний насос і двигун, гарантований вихід для потреб роботи, що робить найнижче споживання палива.

company.jpg