Підтримання та обслуговування машини холодного друку слід приділити увагу методу

Як кажуть, хороша техніка для підтримки щоденної роботи машини для технічного обслуговування та технічного обслуговування не тільки може підвищити ефективність виробництва та знизити витрати на технічне обслуговування, але й люди працюють над механічними продуктами - емоційним виразом. Але машина Ліньі деревини Лінзен сказала, що у технічному обслуговуванні також звертають увагу на методи та техніку, неналежне технічне обслуговування не тільки не добилося бажаних результатів, а й на машині непередбачуваного збитку, а також на підприємство принести деякі економічні збитки.

Технічне обслуговування та технічне обслуговування, що проводиться окремо, щоденне обслуговування холодильної машини включає в себе:

1. Щоб машина була чистою, частинки передачі та обертальні точки підключення повинні бути змащеними. Не вкладайте сміття на машину.

2. Перевірте час фланця циліндра та циліндра, а верхня пластина кріпильного фланця на гвинтах є вільною і своєчасною затягуванням; Перевірити схему масляного витоку та своєчасний ремонт; Перевірити валик позиціонування напірної пластини та підйомний балансовий пристрій, використання стійки;

3. Перевірте масло в балоні один раз на тиждень: важливо перевірити, чи є масло забруднене та замінено за часом. Чи достатньо масла і заповнення часу? Гідравлічне масло може вибрати Велику стіну 68 #, Mobil MOBIL: DTE26 зносостійке гідравлічне масло.

Підтримання машини холодного друку під час експлуатації включає в себе: експлуатацію машини відповідно до правильного способу роботи, суворо заборонено натискати деталь за рамки вихідного діапазону обробки конструкції. Заготовка правильно розміщена, і тиск і нерівномірний тиск суворо заборонені.