Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Причина, чому знижується точність Die різальної машини

Sep 27, 2017

Один, на висікання або висікання версія позиціонування не допускаються. Довгострокові використовувати машину призведе до висікання кадру або висікання пластини на позиціонування блокувати зносу, так що розрив завеликий і привести до зниження точність. Позиціювання блоку повинні бути замінені на даний момент. Стороні позиціонування пластини зносу є важливим чинником у розташування стороні заборонено. Як позиціонування на набору не досить, щоб надолужити гарний одяг, це призведе до поганий боку позиціонування, точність позиціонування. Замінити стороні позиціонування пластини в цей час.

По-друге, до і після позиціонування маятник позиціонування відстань замалий. Тому, що Довжина ланцюга, сама помилка, якщо позиціонування відстань замалий, потім передні і задні позиціонування може не усунути помилку ланцюг, тим самим зачіпає die точність. На даний момент братимемо перед позиціонування маятник гвинта або пост позиціонування маятник cam позиції, так що передні і задні позиціонування кадр, щоб зупинити зубів 2мм ~ 3 мм відстань є доцільним.

По-третє, захвату тиску є занадто маленькими або нерівномірно. Якщо на захвату активних стоматологічна еластичність стає менше за тривалого застосування, це призведе до паперу, щоб ковзання або впасти в процесі передачі, що безпосередньо впливає на точність висікання. Нерівномірна тиск між на Гриппери може викликати паперу, щоб процес косою. В даний час слід змінити активний зубів. Крім того, фіксованої зубів в горизонтальній висота має бути узгодженою, в іншому випадку вона може бути в захвату папір зіткнення або захвату папір зморшки, що впливають на точність.

По-четверте, картонні перехідний процес, основний привід ланцюг зносу і сльозу подовження, буде безпосередньо впливати на точність позиціонування до die різання. На даний момент, щоб замінити ланцюг. Періодичні механізм носити, в результаті чого зуба рядок у зупинки або почати процес тремтіння, буде також впливає на точність померти. При цьому зазвичай впливають лише на точність позиціонування, на цей раз, повинна бути вчасному обслуговуванню.

Вище чотирьох точок є точність померти померти різальної машини не високі механічні причин, необхідність для експлуатації та обслуговування персоналу на машині зробити обслуговування, своєчасне огляд і обслуговування, для того щоб забезпечити оптимальний режим роботи померти Різка машини.