Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Робоча принцип зведення Die різальної машини

Oct 30, 2017

Зростає і в даний час, користувачі вимогами високої якості поліграфії, коробки дизайну все більш складними. Для того, щоб підтримувати помилка спектр ± 0,15 мм, необхідно, щоб спробувати кваліфікованих die різальної машини. В той же час зверніть увагу на регулювання кроки, особливо годування станцію і папір для досягнення попередньо регулювання часу.

Принцип роботи: плоский die тип die різання машина висікання платформи і форму ріжучий механізм є плоскі. Трафарет фіксується на плоских сцені і аркуш розміщені на платний (нижня платний). Роботи, висікання пластини фіксованого закріплюється, притискна пластина через шатун вікна колінчастий вал зворотно-поступальний рух, прийняття платформа і притискною пластиною постійно зчеплення тиску, кожний тиск буде час для досягнення die різання. Загальні плоских тиск die різальної машини з вертикального die різальної машини і горизонтальні die різальної машини, два. В даний час різка машини вертикального померти в основному змінив з плоскою тиск плоских підприємство оснащено друкарською машиною; і горизонтальні die різання машина структури і монохромний офсетного подібні до нього годування частиною, формовані частини, матеріальної частини а деякі мають автоматичного очищення обладнання та інших компонентів.

Переваги і недоліки: в результаті плоских тиск die різальної машини з іншого обладнання для висікання має простої структури, простота обслуговування, простота експлуатації, легко замінити висікання відступу пластини, придатних для різних вагових матеріалів, Die різання точність і рядом переваг, так що він має широкий спектр ринків. Але його недоліки також очевидно, наприклад, що потрібно багато роботи тиску, в результаті чого інтенсивність праці, підвищення ефективності виробництва низький. Його широке застосування, придатних для складання картонні коробки, вставити картонні коробки, гофровані box die різання відступу лікування, є використання найбільш поширених вітчизняних висікання обладнання.