Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Три фактори, які впливають на тиск машини різання!

Jun 21, 2017

Машина для різання в основному використовується для відповідних неметалевих матеріалів, наклейок, відбивних і бронзових операцій, пасти, металевих прес-форм, сталевих дротів та ін., Через відбиток, щоб нанести певний тиск, друковані або картонні коробки, згорнуті у певну форму . Чи знаєте ви чинники, що впливають на тиск резака? Нижче пояснюється Сяо Бьян для вас.

1, довжина ножа, чим довша загальна довжина виробу, тим більший опір форми, тим більший тиск потрібно.

2, товщина і твердість виробу, машина для зрізання різання з картону та картонна пластична деформація, обумовлена тим, що більша потреба у відступу

3, сталевий ножовий наконечник із твердості та площі стрічки, машина різання повинна бути заснована на товщині картону, щоб вибрати відповідну твердість конструкції смужки, а смужка повинна бути занадто широкою, краще різати На дрібні шматки, з обох боків, що знижує тиск, необхідний для різання.

Машина для різання в основному використовується для відповідних неметалевих матеріалів, пасти, автоматичних відходів, машини для різання сталі за допомогою сталевого ножа, металургійної промисловості, через відбиток, щоб нанести певний тиск, друковану або картонну котушку в певну форму, потім Ви знаєте безпечну роботу машини різання? Нижче пояснюється Сяо Бьян для вас.

1, персонал перед використанням бланки, щоб бути суворо перед початком тренувань, розуміння знань експлуатаційної безпеки.

2, перевірте, чи обладнання може бути нормальним робочим обладнанням, не можна зберігати предмети на машині, щоб не розтрощити машину або не впливати на роботу, часто до машини, наприклад мастильних матеріалів.

3, машина для ремонту, регулювання, масла, очищення технічного обслуговування повинна бути зупинена, а кришка безпеки обладнання відкрити кнопку блокування, щоб натиснути.

4, рази, встановіть шаблон, необхідно відкрити параметри захисту, а ретельно перевірте, чи правильно встановлено пристрій.

5, суворо заборонено пошкодити обладнання в приладах безпеки та захисту, при використанні машини різання, дотримуватися правил техніки безпеки, щоб зупинити використання часу, необхідного для розміщення в розумному положенні, так що обидва апарати Не може бути пошкоджено особисті проблеми безпеки.

Вищезазначений сиаобан пояснює деякі ваші роботи з безпечної експлуатації машини для різання, ви хочете використовувати машину різання, коли допоможете.