Електронна поштаjsshuoying@hotmail.com

Зв'язатися з нами+8613961933676

Пошук

Які фактори впливають на тиск машини різання?

Sep 27, 2017

Є багато факторів, які впливають на тиск машини різання:

1. Довжина сталевого ножа, чим довша загальна довжина виробу, тим більше опору цвілі, тим вище тиск.

2. Товщина і твердість виробу, тим більша кількість, необхідна для машини для різання, для різання картону та для виникнення пластичної деформації картону для виготовлення отворів

3. Сталевий ножовий диск із твердості та площі стрічки, машина для різання повинна бути заснована на товщині картону, щоб вибрати відповідну твердість конструкції смужки, а смуга повинна бути занадто широкою, краще різати на дрібні шматки, з обох боків, що знижує тиск, необхідний для різання.

Які елементи встановлено?

1. Виберіть тип замовлення кольорів. Колір типу GCR та ECR - два, GCR для сірого компонента, а ECR для фону видалено, рекомендується використовувати форму GCR.

2. Визначити чорну версію кривої тону, якщо зображення сірих компонентів менше, як правило, чорна версія машини для різання товарних знаків, встановлена в чорній версії. Якщо зображення має високу насиченість, висококонтрастну арт-фотографію, чорну версію можна налаштувати на чорну контрастність контрасту контрастності, якщо зображення сірого компонента більшості довготривалих використовує чорну версію для висічки.

3. Чорна версія максимальних обмежень різних типів оригіналів повинна мати різні значення, може бути від 70% до 90%, зазвичай використовується 85%.

4. Загальна кількість чорнила від імені чотириколірної лінії та максимальне значення, таке як компенсоване покриття на папері, бажано 330-380%, тоді як газета становила близько 260%.

5. Коефіцієнт посилення фонової фрези для торгових марок в основному збільшується в темному тоні значення, якщо вихідний рівень темного тону, то значення можна збільшити, в іншому випадку менше, тим краще.